قیمت پنجره دوجداره

عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود که بر هزینه کلی شیشه دوجداره تأثیر می گذارد. متریال، طراحی، اندازه پنجره و سایر متغیرها می تواند بر قیمت شیشه دوجداره بیفزاید. هنگام تعویض پنجره ها، هزینه می تواند از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت باشد زیرا به طور کلی آنها قیمت های خاص خود را دارند. بنابراین بهتر است با بهترین قیمت درباره شرکت‌ها تحقیق کنید،

زیرا یک کسب‌وکار کوچک می‌تواند قیمت کمتری به شما پیشنهاد دهد در حالی که یک برند تجاری می‌تواند بالعکس. بنابراین بهتر است با بهترین قیمت تحقیق و خرید کنید. هزینه یک پنجره جدید فهرست شده در یک وب سایت ممکن است در ابتدا ارزان باشد اما اگر برای رسیدن به پنجره های مرتفع نیاز به نصب داربست دارید، هزینه های نصب می تواند افزایش یابد. اگر می‌خواهید هزینه‌های پنجره های جدید را مقایسه کنید، به یک قیمت کامل نیاز دارید که همه الزامات را تعیین کند تا ببینید چه کسی واقعاً بهترین ارزش را ارائه می‌کند. چرا میانگین قیمت پنجره دوجداره جدید را در وب سایت خود نشان نمی دهید؟

دومین سوال محبوبی که از ما پرسیده می شود این است که چرا قیمت ها را در وب سایت خود نشان نمی دهید؟ دلیل این امر این است که تمام پنجره های ما به صورت سفارشی ساخته شده اند تا با نیازهای خاص شما مطابقت داشته باشند. ما بیش از 77 گزینه سبک مختلف داریم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید تا پنجره عالی مورد نظر خود را بسازید. همانطور که می‌توانید تصور کنید، تلاش برای افزودن لیستی از قیمت‌ها که همه آن گزینه‌ها را پوشش می‌دهد، بسیار دشوار است، زیرا ما قیمت یکسان برای ارقام مختلف نداریم.

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره دیجی کالا

بسیاری از خانه ها دارای پنجره هایی هستند که اندازه استاندارد ندارند فریم ها به دلیل جابجایی ساختمان مستقیم نیستند ممکن است بخواهید پنجره به روش خاصی باز شود یا دستگیره‌هایی می‌خواهید که دسترسی به آن‌ها راحت‌تر باشد ویژگی های فهرست شده محدودیت هایی در سبک یا رنگ دارند پنجره‌های ارزان‌قیمت‌تر معمولاً مناسب نیستند و برای جبران آن، نصاب از فوم بیش از حد منبسط‌کننده در اطراف لبه‌ها برای پر کردن شکاف‌ها استفاده می‌کند. این نه تنها زشت است، بلکه می‌تواند باعث ایجاد رطوبت، کشش و کاهش عمر پنجره‌های شما شود – در دراز مدت، این یک اقتصاد کاذب است. پس برای اینکه بهترین خرید را تجربه کنید با سایت دیجی کالا که سابقه ی چندین ساله دارد همراه باشید قیمت محصولات این سایت نسبت به سایر فروشگاه ها مناسب می باشد چون هدف سایت جلب رضایت مشتری می باشد.

نصب شیشه‌های دوجداره جدید سرمایه‌گذاری برای آینده است زیرا بهره‌وری انرژی خانه‌های شما را افزایش می‌دهد و می‌تواند به حذف صدای ناخواسته از فضای باز کمک کند. ما نیز ارائه می دهیمشیشه عایقبرای کمک به پایین نگه داشتن صورت حساب ها و تبدیل خانه شما به محیطی بهتر و کارآمدتر برای زندگی. اگر می‌خواهید پیشنهاد ما را از یک پیشنهاد رایگان و بدون تعهد قبول کنید، لطفاً دریغ نکنیدبا ما تماس بگیریدیا با مراجعه به سایت دیجی کالا در مورد قیمت انواع پنجره ها اطلاعات کسب کنید.

پنجره های دوجداره ی دیجی کالا به عنوان واحد شیشه ای عایق (IGU) نیز شناخته می شود که در یک قاب از UPVC، آلومینیوم یا چوب قرار می گیرد. IGU از دو ورقه شیشه ای تشکیل شده است که توسط یک میله جداکننده از هم جدا شده اند تا یک شکاف هوایی ایجاد کنند که با یک گاز عایق پر شده است. کمی شبیه یک ساندویچ نان شیشه ای با پر از هوا. مزیت اصلی شیشه های دوجداره عایق حرارتی است برای حفظ گرما در یک اتاق و در عین حال جلوگیری از ورود هوای سرد از بیرون برای کاهش مصرف انرژی اتاق. پنجره‌های دوجداره آنقدر در مصرف انرژی تفاوت ایجاد می‌کنند که مقررات ساختمانی در سال 2002 تنظیم شد، به این معنی که همه پنجره‌های جایگزین باید دارای حداقل درجه دو جداره C باشند مگر اینکه ملک یک ساختمان فهرست‌شده یا در منطقه حفاظت‌شده است.

پنجره دوجداره دیجی کالا

پنجره دوجداره دیجی کالا اگر به دنبال شیشه های دوجداره یا سه جداره جدید برای کمک به عایق کاری خانه خود هستید، پنجره های دوجداره دیجی کالا گزینه ای عالی هستند. در اینجا برخی از مزایای کلیدی محصول دیجی کالا ذکر شده است. شیشه دوجداره اتلاف حرارت را از طریق بالشتک حرارتی و عایق هوای موجود در واحد مهر و موم شده کاهش می دهد. با برخورد هوای سرد به جداره خارجی شیشه، صفحه شیشه دما را به لایه گاز آرگون منتقل می کند. گاز آرگون سرعت انتقال حرارتی به هوا را 34 درصد کاهش می دهد و رسانش گرما را بین دو درجه حرارت متفاوت کند می کند. بنابراین، لایه آرگون اختلاف دمای کمتری را به صفحه داخلی شیشه منتقل می کند که در دمای متوسط ​​بین شیشه آرگون و اتاق باقی می ماند. به همین ترتیب، هنگامی که هوای گرم اتاق با شیشه داخلی برخورد می کند، گاز آرگون انتقال گرما را از داخل به بیرون کند می کند. و گرما در اتاق حفظ می شود.

در یک واحد دو جداره، شیشه بیرونی و داخلی دارای دماهای متفاوتی خواهند بود در شرایط عالی می تواند تا 20 سال دوام بیاورد، به این معنی که سرمایه گذاری شما ماندگار خواهد بود. آنها همچنین در طول عمر خود به هیچ وجه رنگ خود را از دست نمی دهند یا محو نمی شوند. در دیجی کالا ما جلوه‌های درخشان چوب تقلیدی را ارائه می‌کنیم به این معنی که پنجره‌های شما می‌توانند بدون هزینه‌های بالا شگفت‌انگیز به نظر برسند. همچنین طیف گسترده ای از انتخاب رنگ وجود دارد. ما تمام پنجره‌های upvc خود را به مدت 10 سال تضمین می‌کنیم نه پوسیده می‌شوند، نه پوسته می‌شوند و نه تاب می‌خورند. یو پی وی سی ارزان تر از آلومینیوم است. شاید فک کنید کرکره و پرده نیز می تواند خانه را در تابستان خنک نگه دارد. بستن آنها نور خورشید را مسدود می کند و از تابش آن به اتاق و گرم شدن آن جلوگیری می کند.

کار کردن در زمانی که قرار است خورشید از پنجره‌های شما بتابد به شما این امکان را می‌دهدکه کرکره‌ها،یا پرده‌ها را ببندید و پس از حرکت خورشید آنها را باز کنید تا هوای خنک به گردش درآید و از نور طبیعی روز بدون ناراحتی اتاقتان لذت ببرید. داغ ما می‌توانیم پنجره‌های دوجداره کارآمدی را در اختیار شما قرار دهیم که می‌توانند به خنک نگه داشتن خانه شما در تابستان کمک کنند. عایق ارائه شده می تواند هوای خنک را به داخل و هوای گرم را خارج کند و سرمایه گذاری است که در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. از فرم آنلاین ما برای تماس با ما برای درخواست پاسخ به تماس یا تنظیم یک پیشنهاد رایگان و بدون تعهد یا یکی از بروشورهای ما استفاده کنید. یا می توانید با ما تماس بگیرید و یکی از دستیاران آگاه و دوستانه پشتیبانی مشتری ما می تواند در مورد سؤالات یا سؤالات شما کمک کند و به ترتیب پیشنهاد قیمت شیشه دوجداره شما کمک می کند.

پنجره دوجداره دیوار

پنجره های دو جداره سایت دیوار از دو لایه شیشه تشکیل شده است که یک لایه گاز بی اثر بین آنها آب بندی شده است. این عایق تقریباً دو برابر واحدهای تک جداره ایجاد می کند. پس از مهر و موم شدن، دستگاه هواگیر می شود. پنجره های دوجداره دیوار باعث ایجاد عایق حرارتی می شود. این امر باعث کاهش جریان گرمای ورودی و خروجی می شود. انرژی کمتری برای گرم کردن یا خنک کردن فضا مصرف می شود و در نتیجه قبض انرژی کمتری به همراه دارد. افزودن لایه سوم یا چهارم شیشه، ارزش عایق پنجره شما را افزایش می دهد. هر لایه شیشه مقدار قابل توجهی از گرما را که از آن عبور می کند به دام می اندازد و باعث افزایش محافظت پنجره ها در برابر اتلاف گرما می شود. تراکم محدود رطوبت روی یک سطح گرم قطرات آب را تشکیل می دهد که منجمد می شود و به یخ می زند. این کار باعث می‌شود اتاق سردتر شود، که افراد داخل را مجبور می‌کند تا گرما را تنظیم کنند.هوای بین دو صفحه شیشه، به علاوه مهر و موم هوا، با مسدود کردن رطوبت در هوای سرد، از ایجاد تراکم جلوگیری می کند. عایق صدا. پنجره های دوجداره با ایجاد مانعی بین خانه و محیط بیرون، عایق صدا را بهبود می بخشد. ایمنی. شکستن پنجره های دو جداره سخت تر از شیشه های تک جداره است،

بنابراین امنیت خانه را افزایش می دهد. از آنجایی که آنها محکم تر از سایر پنجره ها آب بندی می شوند، باز کردن آنها از بیرون نیز سخت تر است. کاهش آسیب به اثاثیه پنجره های دو جداره می توانند میزان نور خورشید و گرمای ورودی به اتاق را کاهش دهند. این می تواند به کاهش آسیب های ناشی از نور خورشید به نقاشی ها، مبلمان، فرش و سایر اشیاء اطراف خانه شما کمک کند. شیشه دوجداره با ایجاد یک شکاف هوا عمل می کند که در برابر انتقال حرارت بین دو منطقه دمایی مختلف (داخل و خارج) عایق می شود. دو صفحه شیشه ای در یک واحد (IGU) که ​​توسط یک نوار فاصله جدا شده است مهر و موم شده اند. فضای بین شیشه‌ها (معمولاً 12-6 میلی‌متر) یک شکاف هوایی ایجاد می‌کند که انتقال حرارت (گرم یا سرد) را با رسانایی کند می‌کند. گرما را به دام نمی‌اندازد، اما حرکت گرما را برای کاهش اتلاف گرما کاهش می‌دهد. از آنجایی که هوا نمی تواند در شکاف باریک بین شیشه ها به گردش درآید، همرفت هوا کند می شود و این باعث کاهش انتقال حرارت نیز می شود.

پنجره دوجداره نی نی سایت

پنجره دوجداره نی نی سایت با توجه به اطلاعاتی که از نی نی سایت دریافت میکنیم متوجه نظر مثبت راجب پنجره های دوجداره می شویم. واحدهای تهویه مطبوع، پنکه ها و چیلرها می توانند خانه شما را در ماه های سوزان تابستان خنک نگه دارند. با این حال، آنها در مصرف انرژی کارآمد نیستند و شما متوجه افزایش قبوض برق خود در ارتباط با استفاده از آنها خواهید شد. در نی نی سایت روش‌های ارزان‌تر دیگری برای خنک نگه داشتن خانه در تابستان وجود دارد. استفاده از پنجره ها یک راه ساده برای خنک نگه داشتن خانه است. باز کردن پنجره‌ها در اطراف خانه می‌تواند باعث افزایش گردش هوا شود که باعث کاهش تیرگی ناشی از روزهای گرم تابستان می‌شود. گرما افزایش می‌یابد، بنابراین باز کردن پنجره‌های طبقه بالا باعث خروج گرما می‌شود،

 

در حالی که پنجره‌های طبقه پایین هوای خنک‌تری را به داخل می‌کشند و مقداری حرکت هوای مورد نیاز را ایجاد می‌کنند که می‌تواند به خنک نگه داشتن خانه کمک کند. شیشه های دو جداره اغلب با عایق نگه داشتن خانه و گرم نگه داشتن خانه در ماه های سردتر همراه است. اما نه تنها گرمای داخل خانه را در ماه های زمستان حفظ می کند، بلکه می تواند هوای گرم را در ماه های سوزان تابستان نیز حفظ کند. پنجره های دو جداره از انتقال گرما از بیرون به داخل خانه جلوگیری می کند. آنها این کار را با فضای خالی بین دو جداره شیشه ای که در پنجره های دو جداره وجود دارد انجام می دهند و اجازه نمی دهند گرما از آن عبور کند. شیشه دوجداره یک راه کارآمد برای خنک نگه داشتن خانه شما در طول تابستان است و یک سرمایه گذاری عالی است.

پنجره دوجداره شیپور

سایت شیپور یکی دیگر از سایت های شناخته شده و معتبر کشورمان می باشد که با سابقه ی طولانی و رضایت مردم باعث اعتماد عموم شده است. توافق عمومی در مورد طول عمر شیشه دوجداره بسته به تامین کننده و نصب کننده بین 20 تا 35 سال تخمین زده می شود. برخی دیگر حتی در برخی موارد تا 40 سال و بالاتر را پیشنهاد می کنند. در شیپور ما با اطمینان خاطر به مشتریان خود از اخلاق و شیوه های کاری حرفه ای و کیفیت محصول خود با ضمانت 25 ساله اطمینان می دهیم. از آنجایی که ما فقط قاب را تعویض می کنیم، نه قاب، گارانتی صرفاً مربوط به شیشه است، نه قاب PVC. زمانی که شیشه دوجداره مدرن بود اولین بار معرفی شددر ایالات متحده در طول دهه 1950، نسبتاً به سرعت گسترش یافت.

انتظار از یک واحد دو جداره برای دوام بیش از 30 سال بستگی به موقعیت مکانی دارد. حتی اگر پنجره‌ها برای مقاومت در برابر سخت‌ترین آب‌وهوا طراحی شده‌اند، به‌ویژه مناطق باز یا در معرض خطر بیشتر در معرض شرایط نامطلوب و چالش‌برانگیز قرار می‌گیرند. این می تواند باعث شود برخی افراد شیشه سه جداره را در نظر بگیرند، هنگامی که هزینه معقولی برای خرید پنجره های دوجداره با کیفیت بالا می کنید، باید بدانید که این یک سرمایه گذاری مناسب است. برای پاسخ به این سؤال و سؤالات دیگر، با مشاوران شیپور صحبت کنید که اخیراً یک نظرسنجی از مردم انجام داده است تا بفهمند چه چیزی واقعاً باعث می شود مردم هنگام خرید خانه جدید از پول خود جدا شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.