سرویس غذاخوری چینی خارجی که در شب تغییر رنگ می دهد

سرویس غذاخوری چینی خارجی و کورل برندهای معروف سرویس غذاخوری چینی هستند که مدت زیادی است که وجود داشته است. با توجه به برجستگی آنها، افراد به طور کلی تا حد زیادی آنها را از نظر استحکام و نوع مادی تجزیه و تحلیل می کنند. اجازه دهید یک معرفی مختصر از هر دو Arcopal در مقابل Corelle به شما ارائه کنم.

همانطور که در ویکی پدیا آمده است، کورل یک برند ظروف شیشه ای و ظروف است که از ویترل ساخته شده است. نام تجاری کورل برای اولین بار در سال 1970 توسط کارخانه های شیشه کورنینگ ارائه شد. در هر صورت، در حال حاضر تحت مالکیت و تولید برندهای کورل است. آرکوپال دوباره از فرانسه شروع می شود و به خاطر ظاهر مات سفید شیری خود شناخته می شود. یکی از شباهت های این دو برند دوام آنهاست.

ست سرویس غذاخوری چینی چیست؟
حتما در مورد سرویس غذاخوری چینی شنیده اید یا از آنها برای خوردن غذا استفاده کرده اید. منظور از سرویس غذاخوری چینی چیست؟ سرویس غذاخوری یک مجموعه سرویس غذاخوری چینی محبوب است که ضد شکستگی است و از ظروف شیشه‌ای مقاوم با روکش لعاب آتش ساخته شده است.

 

از آنجایی که شیشه به عنوان یکی از ترکیبات فعال مجموعه های آرکوپال دخیل است، 100% غیر متخلخل و کاملاً مقاوم در برابر فشار حرارتی هستند.

در نهایت، به گفته سازندگان آرکوپال، آنها گفتند که آرکوپال دارای ظرفیت نگهداری 5 برابر قوی تر از سایر ظروف غذاخوری معمولی است.

همچنین بخوانید: کدام یک از ست ظرف غذا برای سلامتی بهتر است؟

آرکوپال فرانسه
آرکوپال یک برند فرانسوی است که به دلیل مقاومت، بهداشت و کیفیت اپال ور معروف است. آرکوپال در سال 1958 متولد شد و تجربه زیادی در ساخت ظروف غذاخوری استاندارد دارد. کیفیت محصول نهایی توسط آرچیبالد برای رفع نیازهای مشتری آزمایش و تایید می شود.

فرآیند ساخت باعث می شود که شیشه ها و صفحات عقیق در برابر سایش مقاومت کنند که درخشش اپال ظروف را حفظ می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.