با خوردن خیارشور باسمنج از یبوست رهایی یابید

خیارشور باسمنج برای رشد نیاز به آب زیادی دارد. اگر آنها را در خانه پرورش می دهید، آنها را در نزدیکی آفتابگیرترین پنجره یا منطقه ممکن قرار دهید تا از ساق پا شدن آنها جلوگیری شود.
ذخیره سازیآب برای عملکرد بدن شما بسیار مهم است و نقش های مهم متعددی ایفا می کند. در فرآیندهایی مانند تنظیم دما و حمل و نقل مواد زائد و مواد مغذی نقش دارد.

در واقع، هیدراتاسیون مناسب می تواند بر همه چیز از عملکرد فیزیکی گرفته تا متابولیسم تأثیر بگذارد.

در حالی که اکثر نیازهای مایعات خود را با نوشیدن آب یا مایعات دیگر تامین می کنید، برخی افراد ممکن است تا 40 درصد از کل آب مصرفی خود را از غذا دریافت کنند.

به ویژه میوه ها و سبزیجات می توانند منبع خوبی از آب در رژیم غذایی شما باشند. خیار را در G&T امتحان کنید؟

خیارشور

در یک مطالعه، وضعیت هیدراتاسیون مورد ارزیابی قرار گرفت و سوابق رژیم غذایی برای 442 کودک جمع آوری شد. آنها دریافتند که افزایش مصرف میوه و سبزیجات با بهبود وضعیت هیدراتاسیون مرتبط است.

از آنجایی که خیار از حدود 96 درصد آب تشکیل شده است، به ویژه در افزایش هیدراتاسیون موثر است و می تواند به شما در رفع نیاز روزانه به مایعات کمک کند.

خلاصه: خیار از حدود 96 درصد آب تشکیل شده است که ممکن است هیدراتاسیون بدن را افزایش داده و به شما در رفع نیاز روزانه به مایعات کمک کند.

4. خیار ممکن است به کاهش وزن کمک کند

خیار به طور بالقوه می تواند به چند روش مختلف به کاهش وزن کمک کند.

اول از همه، آنها کم کالری هستند.

هر وعده یک فنجان (104 گرم) فقط حاوی 16 کالری است، در حالی که یک خیار کامل 11 اونس (300 گرم) تنها حاوی 45 کالری است.

این بدان معناست که شما می توانید مقدار زیادی خیار بدون دریافت کالری اضافی که منجر به افزایش وزن می شود بخورید.

خیار می تواند طراوت و طعم را به سالادها، ساندویچ ها و غذاهای جانبی اضافه کند و همچنین ممکن است به عنوان جایگزینی برای جایگزین های کالری بالاتر استفاده شود.

علاوه بر این، محتوای بالای آب خیار می تواند به کاهش وزن نیز کمک کند.

یک تجزیه و تحلیل 13 مطالعه شامل 3628 نفر را مورد بررسی قرار داد و دریافت که خوردن غذاهای حاوی آب زیاد و محتوای کالری کم با کاهش قابل توجه وزن بدن همراه است.

خلاصه: خیار کم کالری، پر آب است و می تواند به عنوان یک رویه کم کالری برای بسیاری از غذاها استفاده شود. همه اینها ممکن است به کاهش وزن کمک کند.

خیار قند خون را کاهش می دهد
خیار را می توان تقریباً یک هفته در یخچال نگهداری کرد. اگر خیار را پوست گرفته‌اید، می‌توانید آن را در ظرف دربسته نگهداری کنید تا رطوبت از آن خارج نشود.

برای تغذیه مطلوب، یک خیار باید در عرض دو تا سه روز پس از خرید خورده شود. همچنین نباید آنها را برای مدت طولانی در دمای اتاق قرار داد زیرا باعث شل شدن و پژمرده شدن آنها می شود.

خیار خنک فواید بسیاری برای ما دارد، از تسکین سریع آفتاب سوختگی گرفته تا احیای مو و پوست شما. همه اینها به دلیل محتوای غذایی بالای آن و وجود اجزای مفید مانند آنتی اکسیدان ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.